Miks töötada välismaal?

Välisriigis töötamine on kindlasti huvitav ja põnev kogemus, lisaks raha teenimisele arendab võõrkeele -ja suhtlemisoskust, laiendab silmaringi, annab võimaluse leida uusi tutvusi ning julgustab sind uutes olukordades hakkama saama.
Toome välja mõne hea põhjuse miks töötada välismaal:

  • PALK – Vääriline palk ja head töötingimused.
  • KOGEMUS – Uued oskused ja kogemused, milleläbi end arendada ja täiendada. Võimalus avardada silmaringi ning õppida ja praktiseerida keelt.
  • TÖÖKULTUUR – Väga hinnatud on täpsus ja ausus.
  • KOHANEMINE – Oskus võõras keskkonnas hakkama saada ja kohaneda. See eeldab enamasti ka suuremat julgust ja vastutuse võtmise võimet ning meeskonnas töötamise oskust.

Meie Baumeris hindame töötaja juures kohusetundlikkust, töötahet, ausust ning toetavat suhtumist meeskonda. Omalt poolt pakume korralikke tööks vajaminevaid vahendeid, tööriideid ja elamist.

Välismaal töötamise kogemus tõstab edukust ja tuleb kasuks ka hilisemas elus. Iga uus kogemus tõstab enesekindlust ning parandab eesmärgi seadmise oskust.

2 thoughts on “Miks töötada välismaal?

  1. Can I simply say what a relief to uncover somebody that truly understands what they are discussing over the internet. You certainly know how to bring an issue to light and make it important. A lot more people must look at this and understand this side of your story. I was surprised that you are not more popular given that you most certainly have the gift.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga